Halo-Sky.NET

Halo-Sky.NET

Wydarzenia

KONTEL PARTNER SUMMIT 2019 2019-09-26 13:24 

W dniach 17-18 września 2019 odbyła się kolejna edycja imprezy KONTEL PARTNER SUMMIT. Jak co roku to spotkanie pozwoliło na zapoznanie się z nowościami partnerów technologicznych.

Nasze zainteresowanie wzbudziły rozwiązania prezentowane przez firmę Poly.

Mogliśmy zapoznać się bezpośrednio z nowym rozwiązaniem Yealink DECT IP Multi-Cell System W80B.

Jak również sprawdzić własnymi rękoma rozwiązanie Ascom Myco 3 Smartphone.

 

KONTEL ROADSHOW 2019 2019-06-07 12:48 

W dniu 6 czerwca uczestniczyliśmy w "KONTEL ROADSHOW 2019". Jak co roku firma KONTEL przedstawiła nowości wybranych przez siebie partnerów technologicznych. W ramach tego spotkania można było zapoznać się z nowościami i aktualną ofertą. Nowości, z którymi mieliśmy okazję się zapoznać będziemy sukcesywnie przedstawiać w ramach naszego newslettera (pierwsze już w czerwcowym wydaniu). Obecność w wydarzeniu potwierdza nasz status partnera handlowego między innymi dla rozwiązań Yealink, POLY, SNOM, Ascom, RTX, Konftel, CounterPath, Busylight, ClearOne.

Wizyta gości z Yealink 2019-03-20 10:22 

Miło nam poinformować że na początku marca gościliśmy przedstawicieli naszego partnera technologicznego firmy Yealink (chińskiego producenta nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych audio i wideo IP) oraz dystrybutora firmy Kontel. W ramach spotkania mieliśmy okazję przedstawić nasze doświadczenia oraz oczekiwania klientów dotyczące produktów Yealink. W ramach spotkania odbyła się również prezentacja na której Pan Davy Zhang przedstawił nowości produktowe Yealink wprowadzone z nowym rokiem oraz tzw. roadmap Wiedzę wynikłą z tego spotkania będziemy systematycznie prezentować na stronach naszego serwisu halo-sky.net

Kontel Partner Summit 2017 2017-09-30 14:44 

W dniach 27 i 28 września uczestniczyliśmy w "Kontel Partner Summit 2017". Jest to coroczny cykl prezentacji firmowych połączonych ze spotkaniami z przedstawicielami producentów. W ramach tego spotkania można zapoznać się z aktualną ofertą oraz przedstawić swoje uwagi i sugestie. Wydarzenie było organizowane przez największego w Polsce dystrybutora wartości dodanej rozwiązań AV i VoIP fimę Kontel z Warszawy. Nowości, z którymi mieliśmy okazję się zapoznać będziemy sukcesywnie przedstawiać w ramach naszego newslettera. Obecność w wydarzeniu potwiedza nasz status partnera handlowego m.in. dla rozwiązań Yealink, Ascom, RTX, Platronics.

Energetab 2017 2017-09-15 12:41 

Jak co roku, i tym razem uczestniczyliśmy w targach Energetab 2017, które jak wiemy od dawna nie są tylko związany z samą energetyką. 30 jubileuszowe targi były okazją do spotkań z naszymi Partnerami Handlowymi i Technologicznymi. Zaobserwowanym przez nas tematem przewodnim na wielu stoiskach były rozwiązania smart i IOT. To cieszy bo również nasza oferta promowana pod hasłem All-IP wpisuje się w te trendy. Nie zabrakło oczywiście i akcentów zabawowych w tym słynnego śpiewającego robota DIPOL.

Z naszych rozwiązań korzystają:

© Halo-Sky.NET, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie strony:RevolWEB.