Halo-Sky.NET

Halo-Sky.NET

Witamy na stronach Halo-Sky.NET

NEWSLETTER Maj 2019  

 

Nowości dla klientów którzy dopiero zaczynają przygodę z wideokonferencją. Rozwiązania Wideokonferencyjne dla rynku SME/SMB.

NEWSLETTER Kwiecień 2019  

Wydanie specjalne!

Rozwiązania Telekomunikacyjne IP dla Służby Zdrowia.

NEWSLETTER Marzec 2019  

Po rocznej przerwie na nasze strony powraca newsletter. W kolejnych odsłonach pojawiać się będą nowości produktowe i trendy w telekomunikacji IP. Newsletter będzie dostępny wyłącznie na naszych stronach do pobrania dla wszystkich chętnych. Zachęcamy zatem do cyklicznego odwiedzania stron halo-sky.net i zapraszamy do lektury najnowszego wydania.

Wizyta gości z Yealink  

Miło nam poinformować że na początku marca gościliśmy przedstawicieli naszego partnera technologicznego firmy Yealink (chińskiego producenta nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych audio i wideo IP) oraz dystrybutora firmy Kontel. W ramach spotkania mieliśmy okazję przedstawić nasze doświadczenia oraz oczekiwania klientów dotyczące produktów Yealink. W ramach spotkania odbyła się również prezentacja na której Pan Davy Zhang przedstawił nowości produktowe Yealink wprowadzone z nowym rokiem oraz tzw. roadmap Wiedzę wynikłą z tego spotkania będziemy systematycznie prezentować na stronach naszego serwisu halo-sky.net

Certyfikacja handlowa i techniczna w programie Yealink VCS Certified Partner  

   

  • Podstrona 2 z 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z naszych rozwiązań korzystają:

© Halo-Sky.NET, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie strony:RevolWEB.